Bliżej o Agisko i Powergym

Chciałem Wam powiedzieć parę słów na temat firm Agisko i Powergym.

Te dwie marki, z którymi rozpocząłem współpracę na co dzień współpracują wyłącznie z kadrami narodowymi na terenie naszego kraju, lub ze zorganizowanymi klubami sportowymi mającymi dostęp do lekarza medycyny sportowej. Wyłącznie kilka ich produktów można dostać w sklepach specjalistycznych dla biegaczy czy rowerzystów.

Szukałem długo firmy, która będzie się wyróżniał podejściem do zawodnika i pomoże mi w doborze suplementacji dla dyscypliny którą uprawiam. Będę Was na bieżąco informowało moich odczuciach co do poszczególnych produktów.

Obecnie na obozie korzystam z produktów, które widzicie na zdjęciu:

-ENERGYPLUS to węglowodany o niskim indeksie glikemicznym, które pozwalają mi na dwu godzinny trening, bez spadku energii. W produkcie znajdują się podstawowe elementy jak sód, potas i magnez w znacznych ilościach, które normalnie musiałbym dodatkowo przyjmować , aby zabezpieczyć organizm.

-AGISKO SPORT DRINK stosuję bezpośrednio po wysiłku, aby podtrzymać poziom energii w organizmie, oraz aby zapobiec odwodnieniu.

-AGISKO ENERGY GEL, wypróbuję go po raz pierwszy więc dam znać 😉 Cieszy mnie to, że produkty AGISKO są w 100% naturalne. Mam nadzieję, że dzięki temu nie będę musiał doświadczać rewolucji żołądkowych przy długich, ciężkich startach.

-VITAPOWER dodatkowo (na wszelki wypadek 😉 ) jako kompleks niezbędnych dla sportowca witamin i minerałów.